Poradna › Proč mít vířivku doma

Proč mít vířivku doma?

Nejste si jisti, zda je vířivá vana pro vás to pravé? Zvažujete, zda se vám tato investice vyplatí? Dnes vám osvětlíme hlavní výhody zřízení domácího wellness a jeho benefitů pro vás i vaši rodinu.

Co vám může vířivka nabídnout?

Venkovní vířivky jsou trendem dnešní doby a budoucností každé domácnosti. Díky snadné stavební přípravě a příznivým rozměrům si vířivku mohou pořídit i majitelé menších zahrad či teras bytových domů. Možnost vychutnat si zaslouženou chvíli klidu a dopřát si luxusní masáž nikdy nebyla dostupnější. Trávíte rádi čas s přáteli? Překvapte je trávením společných chvil ve vířivce se sklenkou dobrého vína.

V dnešní uspěchané době, s velkým tlakem na výkon je potřeba regenerace a rychlé zbavení každodenního stresu, nutnější než kdy dříve. Především díky sedavému zaměstnání stále více ubývá přirozeného pohybu a svalová ztuhlost je tak stále větším problémem. Právě pobyt v horké vodě příjemně uvolní veškeré svalstvo a umožní tak, aby proud vody z hydromasážních trysek promasíroval problémové partie a poskytl jim znatelnou úlevu. Pouze vířivky Spahouse disponují nejširším spektrem tryskem s požadovaným výkonem tak, aby se zaměřil na veškeré svalstvo v těle.

Venkovní vířivka však neslouží pouze jako místo fyzické regenerace, ale také té psychické. Vířivka je ideálním místem sociální interakce s vašimi nejbližšími, ať již s partnerem/partnerkou, přáteli či dětmi. Horká voda, kvalitní masáž a sklenička dobrého vína dokáže vytvořit nezaměnitelnou kombinaci výjimečného prostředí, které již nikdy nebudete chtít opustit. Také zabavit děti není vždy jednoduché, venkovní vířivka však tuto funkci splňuje dokonale díky jejímu interaktivnímu prostředí, s velkým množstvím funkcí, včetně podsvícených vodopádů a zabaví tak malé i velké.

Malý Spahouse tip – horká voda děti rychle unaví 😊

Cena provozu kvalitní venkovní vířivky se měsíčně pohybuje kolo 1500,- Kč (při běžném používání 2-3x týdně). Mít vířivku umístěnou doma se tak oproti návštěvě privátního wellness finančně velmi vyplatí. Relax si můžete užívat v pohodlí domova a navíc s vlastním hygienickým standardem.

Často se nás klienti dotazují na srovnání s bazénem. Nutno dodat, že každé zařízení je určeno k jinému účelu. Zatímco vířivku můžete využívat celý rok a zabírá poměrně málo prostoru, bazén lze využívat jen omezenou dobu v roce, vyžaduje výrazně více prostoru a slouží především pro ochlazení.