O nás

Vaše spokojenost, naše potěšení

NÁŠ TÝM

Naše společnost se specializuje na prodej venkovních vířivek renomovaných světových výrobců. Mezi nejvýznamnější značky, které zastupujeme, je švédská společnost IQue Sweden, jejímž jsme výhradním distributorem pro Českou i Slovenskou republiku. Za dlouhá léta spolupráce jsme získali ocenění nejlepšího evropského distributora „No.1 IQue Distributor“ a cenu nejvyšší kvality servisu.

O našem zákaznickém přístupu se můžete přesvědčit na jedné z našich prodejen, kde si můžete nejen vířivky prohlédnout, ale také přímo vyzkoušet v pohodlí luxusních wellness místností. Zkušenosti nám za roky působení ukázaly, jak moc je důležité, aby si budoucí majitel vířivou vanu před pořízením vyzkoušel a měl tak jistotu, že kupuje to nejlepší pro sebe a svoji rodinu.

Zázemí stabilní firmy s vlastními skladovými zásobami, vlastními prodejnami a servisem nám umožňuje vynikat v prozákaznickém přístupu a hledat vždy ty nejlepší řešení.

edgtf-team-image

Ing. Petr Svoboda

obchodní ředitel

edgtf-team-image

Ing. Michael Bäumel

vedoucí pobočky Praha

edgtf-team-image

Vít Berger

vedoucí pobočky Brno

edgtf-team-image

Ladislav Šefl

vedoucí technického odd.

+420 777 90 40 90 [email protected]

edgtf-team-image

Jitka Valůšková

asistentka prodeje

+420 222 562 009 [email protected]

edgtf-team-image

Aleš Buňka

senior technik

+420 776 556 994
[email protected]

edgtf-team-image

Pavel Müller

technik

+420 773 00 55 44
[email protected]

edgtf-team-image

Kristian Szarka

technik

edgtf-team-image

Jiří Protiva

technik

edgtf-team-image

Michal Dobeš

technik

edgtf-team-image

Marcela Sosnová

Financial accountant

edgtf-team-image

Filip Becher

Web administrátor

edgtf-team-image

Lenka Topinková

Art Director

edgtf-team-image

Ramona Neemtallah

International sales representative


IQue Sweden®

Dlouhá historie společnosti IQue® Sweden deklaruje vysokou kvalitu typickou pro severské národy. Společnost sídlící v jižní části Švédska v přímořském městě Helsingborg razí filozofii neustálých inovací, maximální uživatelské přívětivosti a dechberoucí kvality.

IQue® Sweden vyniká v řadě oblastí ve světě vířivek. Mimo důrazu na patentované technologie a neustálé inovace v oblasti masáže, čistoty vody a úspory energie si uvědomuje, že vířivka není jen technologický pokrok, ale především účelová věc určená k masáži, relaxaci a neopakovatelnému prožitku s rodinou či přáteli. Z tohoto důvodu se IQue® Sweden jako jedna z mála společností výrazně soustředí na ergonomii a pohodlí při masáži. Proto je IQue určena především na evropský trh tak, aby z pohledu pohodlí i technologické náročnosti odpovídala vysokým standardům svých přímých zákazníků.


NECHTE SE HÝČKAT V BUBLINKÁCH

Abyste si byly jisti svou správnou volbou, nabízíme možnost vířivky IQue vyzkoušet v luxusních prostorech naší prodejny.

VÍCE O SLUŽBĚ KONTAKTUJTE NÁS