Roman Šebrle & Spa House

Spojení vrcholného výkonu a dokonalé relaxace je pro špičkového sportovce a aktivního člověka to nejlepší řešení. Roman je i po ukončení aktivní kariéry vášnivým atletem, golfistou a veřejně aktivní osobou. Potřeba odpočinku je tak velmi vysoká a vážíme si že si pro svoji regeneraci a vybral vířivky od nás.

Karolína Kokešová & Spa House

Dokonalá krása se snoubí s dokonalým pohodlím a designem. Míss Global 2019 pro svoji relaxaci na terasu bytu zvolila model Tahiti, který nejvíce splňovala požadavky pro skromné rozměry terasy, ale zachování vysokého masážního výkonu pro dokonalou relaxaci.

Tomáš Necid & Spa House

Hvězdný fotbalista se svojí milou paní vybrali pro sebe a své děti luxusní model Eden, který splnil jak požadavky profesionálního sportovce pro dokonalou relaxaci, tak požadavky mladé rodiny s dětmi. Mohou tak strávit společné chvíle plné zábavy, romantiky a profesionální masáže.

Reference od našich klientů

S firmou Spahouse jsem spokojená , instalace vířivky proběhla naprosto hladce, měla jsem dokonale zdokumentovanou stavební připravenost od Spahouse. Vířivka "Cyprus Platinum" je úžasná, skvělá masáž celého těla a akupresurní masáž chodidel, to je fakt pecka. Prodejci, panu Hlouškovi v Hradci Králové, tak i celému týmu patří velký dík.

Monika Johnová

Váhal jsem mezi dvěma dodavateli. U SPA me přesvědčila moznost virivku vyzkoušet a popovidat si s člověkem, ktery o to mi o hodne vice nez Ja :). Objednavka a nakup proběhl bez problemu. Den pred montazi se ozval technik pro vyjasnění pozadavku. V den montaze vse super. Umístil, napustil, uvedl do provozu a nechal na sebe cislo, ze kdyby pry neco, mohu zkusit zavolat a co bude v jeho silách, tak poradi. Tomu se rika pristup ;)

David Krůta

Vířivka již 18 měsíců neustále v provozu a bez nutnosti zásahu servisu.
Skvělý doplňkový sortiment, vstřícnost prodejce pana Bergera.
Děkujeme

Denisa Janíčková

Profesionální jednání v showroomu Slavkov. Doprava a instalace technikem s perfektním přístupem a jednáním k zákazníkovi. Vše vysvětlil a doporučil praktické rady, jak s vířivkou zacházet.

Václav Dostál

Maximálni spokojenost s celou realizací. V showroomu naslouchali našim očekáváním a pak pomohli zvolit ten nejlepší výběr. Následovala bezchybná a rychlá komunikace včetně detailně zpracovaných informací pro stavebně elektrickou přípravu pro vířivku. Vše dostatečně dopředu, aby nebyl zákazník zaskočen na poslední chvíli a montáž mohla proběhnou rychle a bez potíží. Vnímali jsme velmi vstřícný a osobní přístup. Všechny termíny doručení, montáže a spuštění přesně splnili. Prostě naprostá spokojenost se službami. S vířivkou jsme také spokojeni, slouží bezchybně. Izolační vlastnosti (máme ji venku zprovozněnou celou zimu) jsou také perfektní, tak jak slibovali...což je důležité. Prostě tuto firmu jednoznačně doporučuji.

Renáta Pazderková

S vířivkou od společnosti Spahouse jsme velice spokojení. Rozhodli jsme se pro model IQUE TONGA GOLD a perfektně nám vyhovuje. Stále jsme chtěli větší, ale až ve Spahouse nám vysvětlili že velikost a hloubka se odvíjí od výšky uživatele a opravdu nám sedí. Spotřeba elektřiny opravdu souhlasí podle udávaných parametrů výrobce, takže ji zvládne bez problémů uživit i normální rodina s 2 dětmi jako my. Kvalita vany a celkového provedení je opravdu bezkonkurenční. Po 6 letech s nafukovací vířivkou jsme rádi, že jsme se rozhoupali a koupili vířivku značky IQUE. I když je to spousta peněz, stojí to za to. Můžeme jen doporučit.

Michaela Dušková

Realizace

  • Vířivky
  • Swim Spa
  • Sauny

Nezávazná poptávka

Odeslat zprávu

Z našeho Instagramu