Servis

poskytujeme vysokou úrověň servisních služeb

STAROSTI NECHTE NA NÁS

Mějte oporu v kvalitním servisu i pro-zákaznickém přístupu. Rádi Vám budeme nápomocni před i po realizaci vířivky a to jak po stránce technické, tak poradenské.

GARANCE NEJVYŠŠÍ KVALITY – EXCLUSIVE IQUE PROLONGED WARRANTY

5 let záruka na opláštění /termokryt /ovládací prvky /trysky

7 let záruka na značkovou elektroniku a technologie Balboa Water Group® / IQue Sweden®

10 let záruka na americký akryl Aristech Acrylic® zprocesovaný patentovanou technologie Surface-In Press

10 let záruka na konstrukci vířivky (antivibrační funkce konstrukce)

5-year-1507-year-15010-year-150

Pozáruční servis

 

I po ukončení garantované záruky jsme Vám kdykoli k dispozici. Zaručujeme kvalitní pozáruční servis kdekoli po České republice jak pro naše stávající zákazníky, tak pro majitele vířivky jiného dodavatele v co nejkratším možném termínu. Díky servisnímu středisku v Praze i Brně jsme Vám kdykoli po ruce za příjemnou cenu. Mezi jednu z nesporných výhod energeticky úsporné trojité termální izolace vířivek IQue patří možnost velmi rychlé výměny veškerých komponentu ve vířivce (Nedochází zde například k pracnému odstraňování levné a méně efektivní izolační pěny, kterou zcela běžně využívají jiní dodavatelé vířivek).

Poskytnutí jakékoliv rady či pomoci po telefonu je samozřejmostí.

Doplňkové služby, servis, odborné zazimování vířivky

Pro hygienické, efektivní a dlouholeté fungování vířivky je žádoucí zajistit její stoprocentní čistotu a bezchybný provoz prostřednictvím bezchybně provedeného servisu, údržby či zazimování.

Díky letitým zkušenostem a sehranému týmu techniků nabízíme kvalitní servis kdekoli po České republice také pro majitele vířivek jiných dodavatelů.

Bezchybně provedenou údržbou či opravou se vyhnete mnohdy fatálním následkům vzniklým při neodborném provedení servisu či zazimovaní.

Potřebujete servis?

    Kontaktní údaje    Popis závady


    *při zmáčknutí ctrl můžete zvolit více možností