Starosti nechte na nás

Mějte oporu v kvalitním servisu i pro-zákaznickém přístupu. Rádi Vám budeme nápomocni před i po realizaci vířivky a to jak po stránce technické, tak poradenské.

Pozáruční servis

I po ukončení garantované záruky jsme Vám kdykoli k dispozici. Zaručujeme kvalitní pozáruční servis kdekoli po České republice jak pro naše stávající zákazníky, tak pro majitele vířivky jiného dodavatele v co nejkratším možném termínu. Díky servisnímu středisku v Praze i Brně jsme Vám kdykoli po ruce za příjemnou cenu. Mezi jednu z nesporných výhod energeticky úsporné trojité termální izolace vířivek IQue patří možnost velmi rychlé výměny veškerých komponentu ve vířivce (Nedochází zde například k pracnému odstraňování levné a méně efektivní izolační pěny, kterou zcela běžně využívají jiní dodavatelé vířivek).

Poskytnutí jakékoliv rady či pomoci po telefonu je samozřejmostí.

Kontaktujte nás

Dopňkové služby

Zazimování vířivky

V případě, že se rozhodnete přes zimu vířivku nepoužívat (což, je velká škoda), je zapotřebí buď nastavit ekonomický režim či ji zcela zazimovat. Zazimování je odborná činnost, kterou po dobu záruky musí vykonat prodejce.

Přemístění

Rozhodli jste se vířivku dát na jin místo, prodat či darovat? Rádi Vám s přemístěním a opětovným zapojením pomůžeme.


Garanční prohlídka

Naše dlouholeté záruky nejsou podmíněné žádnou garanční prohlídkou. Doporučujeme však po nějakém čase nechat vířivku odborně zkontrolovat, aby panovala jistota, že je o vířivku dobře postaráno, není zanedbána údržba a předešlo se tak případným pozdějším defektům.

Hledáte vhodnout chemii na údržbu vířivky?

Mrkněte na náš e-shop, kde si můžete vše objednat.

Přejít na e-shop
Potřebujete poradit?
Jsme to pro vás
776 55 68 77
info@spahouse.cz

Máme 2 servisní střediska

Díky tomu jsme Vám blíže a postaráme se o vaši vířivku u Vás doma.

Potřebujete servis?

    Kontaktní údaje

    Popis závady

    *při zmáčknutí ctrl můžete zvolit více možností