DETAILY NA KTERÝCH ZÁLEŽÍ

Rukopis severské preciznosti se odráží v každém detailu vířivek IQue. Jakožto technologický leader přináší IQue celou řadu patentovaných technologií a unikátních funkcí, díky kterým si můžete užít tu nejlepší masáž po celý rok s rodinou, přáteli či sami.

Swedish Old Brushed Wood

Nejmodernější kartáčovaná opláštění v severském stylu jsou doplněna unikátní izolační technologií. Masivní struktura a jedinečný povrch zajišťují barevnou i tvarovou stálost opláštění.

Jedinečný masážní systém JetFlex

Dopřejte si jedinečnou masáž díky unikátnímu masážnímu systému JetFlex, který díky možnosti prohazování trysek nabízí vyjímečnou flexibilitu.

Akupunkturní masáž AcuFlex™

Unikátní masáž chodidel představující 22 fyzioterapeuticky navržených akupunkturních bodů, speciálně rozložených pro stimulaci životně důležitých nervových zakončení.
Patentovaná technologie
Objevte dosud nepoznané, díky patentované masážní technologii AcuFlex. Stimulování akupunkturních bodů má pozitivní vliv na lidský organismus.
ZJISTIT VÍCE

Mějte jistotu 100% čistoty

Aby byla vířivka hygienická a zároveň co nejlépe plnila své funkce, je žádoucí zajistit její stoprocentní čištění. V této rovině některé filtrační systémy selhávají. IQue, jako jediná firma disponuje důmyslným duálním systémem filtrace, který nečistí vodu pouze na hladině, ale také na dně vířivky, kde se jinak usazují drobné a těžké nečistoty.

S duální filtrací a EcoFlow filtrační pumpou ve vířivce IQue® dosáhnete super rychlé filtrace s dosažením maximální čistoty, snížení nákladů na údržbu i tichého provozu.

Jedinečná technologie MicroSilk®

Základem dobré vířivky je kvalitní systém hydromasáže, avšak základem luxusních vířivek Ique je bublinková terapie MicroSilk®. S ní si dopřejte ještě více kyslíkatých bublinek. Nejenže jejich působení je na pokožku příjemné, ale kyslík lépe proniká do kůže a činí ji vláčnější a hebčí.

MicroSilk® by Jason International