FAQ

Připravili jsme pro vás seznam stručných odpovědí na nejčastější otázky.
Asker
Nabízíte vířivky na celoroční používání?
Responser
Ano, všechny naše modely ve všech provedeních jsou vhodné pro celoroční provoz. Díky nízkoenergetickým technologiím, rekuperačním čerpadlům a speciální trojité termální izolaci jsou náklady na ohřev vody minimální.
Asker
Je možné vířivky vyzkoušet?
Responser

Ano, většina modelů je na všech showroomech vystavená. Některé vířivky jsou vystavené s vodou a jiné bez vody. Do všech je možné vlézt a vyzkoušet, zdali vám vířivka vyhovuje.

Vyzkoušení doporučujeme dopředu domluvit dle pobočky, kterou byste rádi navštívili: www.spahouse.cz/kontakty

Asker
Jak je to s barevným provedením?
Responser
U vířivky si můžeme vybrat barvu opláštění a barvu akrylu z velkého spektra možností. U akrylu však doporučujeme vybírat ze světlých barev – jsou praktičtější a lépe vynikne luxusní osvětlení. Mezi nejoblíbenější patří Silver Marble, což je designový bílý akryl s nepravidelným šedým žíháním.
Asker
Je nutné vířivku připojit na vodu?
Responser
Vířivky nevyžadují trvalé připojení vody či odpadu.
Asker
Jaké je nutné elektrické připojení?
Responser
Pro využití maximálního výkonu vířivky je Ideální přívod 380V(400V). Menší vířivky nebo vířivky s nižším výkonem čerpadel lze napojit také na 230V s tím, že během masáže dojde k odpojení topení.
Asker
Mohu vířivku umístit na trávu?
Responser
Vířivku je potřeba umístit na rovnou, zpevněnou plochu. Například: zámková dlažba, betonová deska, terasová prkna a jiné...
Asker
Lze vířivku zapustit do země?
Responser
Ano, každou vířivku je možné zapustit. Je však potřeba řešit vždy individuálně z důvodu servisního přístupu. Zapuštění je vhodně vždy individuálně konzultovat.
Asker
Bazén nebo vířivka?
Responser
Každé slouží k něčemu jinému. Vířivka je primárně určená k masáži a relaxaci, zatímco bazén k ochlazení a plavání. Jako vhodnou alternativu doporučujeme vyhřívaný plavecký bazén vířivkou dohromady, tzv. SwimSpa – nabídku nejdete zde: www.spahouse.cz/swimspa
Asker
Jak malé děti mohou do vířivky?
Responser
Toto je na individuálním posouzení každého rodiče. Většina nabízených modelů však disponuje místem Family Seat, které je určené pro nejmenšího člena rodina. Minimální věk doporučujeme 1 rok. U menších dětí rovněž doporučujeme volit nižší teploty a jemnější masáž, kterou lze snadno regulovat díky systému ControlFlow.
Asker
Musím se na návštěvu objednat?
Responser
Objednání předem není nezbytné a můžete nás navštívit kdykoli v otevírací době. Může se však stát, že pokud nás navštívíte bez ohlášení, mohou se všichni prodejci věnovat někomu jinému. Na návštěvu doporučujeme vyhradit si čas alespoň okolo jedné hodiny. Pokud si rezervujete přesný termín, máte vždy jistotu, že se Vám bude prodejce věnovat.
Asker
Zimní provoz
Responser
Vířivky jsou určené na celoroční provoz. Díky vysoce kvalitní severské izolaci (zTTi) jsou náklady za vyhřívání snížené na minimum a můžete si tak užívat svoji masáž i během zimního období.
Asker
Maximální teplota
Responser
Maximální teplota vody je 40⁰C. Teplotu si můžete nastavit však libovolně dle aktuálního rozpoložení či venkovní teploty. Nejoblíbenější teplota na víření je okolo 38⁰C.
Asker
Roční náklady
Responser
Díky vysoce kvalitní izolaci a rekuperačním čerpadlům se roční náklady se při průměrném celoročním používání 2-3x v týdnu pohybují od 700-1200,-Kč/měsíčně v návaznosti na četnosti používání.
Asker
Aromaterapie
Responser

Do každé vířivky lze dávat vůně či jiné přípravky. Aromaterapie musí však být vždy na alkoholovém základě, nikoliv olejovém.

Zde si můžete rozsáhlou nabídku vůní prohlédnout: https://www.spamall.cz/aromaterapie-140/

Asker
Lze používat jako bazén / lze vodu chladit
Responser
Vířivky nedisponují chlazením. Lze však snížit teplotu na menší hodnotu, než je venkovní teplota vzduchu a vířivka, tak nebude dohřívat.